Oferta

Konsulting Biznesowy

Pomysły to jeszcze nie biznes ale są one początkiem zmian. Jak każda zmiana wymagają jednakże wsparcia dlatego pomagamy w rozwoju innowacyjnych projektów

Komercjalizacja

Naszą specjalnością jest obsługa procesów transferu technologii oraz komercjalizacji własności intelektualnej, szczególnie w zakresie projektów i produktów stworzonych w oparciu o know-how, prawo autorskie oraz prawo własności przemysłowej.

Prototypowanie

W ramach prototypowania przygotowujemy dla naszych klientów specyfikacje funkcjonalno-techniczne umożliwiające przełożenie logiki biznesowej na techniczne rozwiązania aplikacji. Na ich podstawie budujemy klikalne makiety, dzięki którym można optymalizować użyteczność przed rozpoczęciem prac programistycznych.

Lean Startup in Company Accelerator

Wiemy jak przygotować kryteria selekcji innowacyjnych startupów przeprowadzić proces mentoringu oraz stworzyć MVP. Tym samym potrafimy przyciągnąć do współpracy firmy poszukujące innowacji i dostosować model biznesu do zgłaszanych potrzeb i realiów rynkowych.

Optymalizacja usability

Stworzymy system, którego użytkowanie będzie proste i przyjemne. Osoby korzystające z niego będą mogły w możliwie najprostszy sposób odnaleźć informację, których szukają i skorzystać z funkcjonalności, których potrzebują. Dzięki temu zyskacie Państwo uznanie użytkowników oraz zwiększycie liczbę realizowanych w systemie transakcji.

Usługi IT

Bazując na naszym doświadczeniu doradzamy naszym Klientom w wielu obszarach działalności biznesowej. Potrzebujesz wiedzy na tematy IT. Niezależnie od tego czy masz konkretne pytania czy zaczynasz nowe wyzwanie w świecie IT jesteśmy gotowi aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Większość realizowanych przez nas zleceń ma charakter krótkoterminowych kontraktów doradczych. 
Każde zlecenie doradztwa realizujemy traktując interes klienta jak własny.

Wierzymy, że nauka i biznes to naturalne połączenie, wiemy jednak, że osoby, które mają doskonałe pomysły i z zapałem pracują nad nowymi rozwiązaniami, nie zawsze potrafią odnaleźć się w świecie biznesu. Dlatego w IBR Inotec dbamy o to, aby zamienić takie pomysły w realne przedsięwzięcia przynoszące zyski.

Nasza oferta jest adresowana do:

1

Innowacyjnych firm oraz indywidualnych wynalazców

2

Jednostek naukowych i zespołów badawczych

3

centrów transferu technologii

4

Funduszy inwestycyjnych

Dlaczego IBR Inotec?

ponieważ cechują nas

Zrealizowane z sukcesami projekty

głęboka wiedza, doświadczenie i profesjonalizm

dostęp do unikatowych narzędzi i sieci kontaktów